Story

 
Nasza historia rozpoczyna się w 1993 roku. Dokładnie 16 sierpnia Wanda i Tadeusz Jakubowscy otworzyli swój zakład w miejscowości Sławno pomiędzy Słupskiem, a Koszalinem. Wówczas zajmowano się głównie produkcją pieczywa, które trafiało zaledwie do kilku sklepów w okolicy.
W kolejnych latach rozpoczęto produkcję również wyrobów cukierniczych.
 
Bardzo szybko zdobyliśmy lojalnych klientów, ponieważ smak naszych produktów trafił w gusta miłośników pieczywa, ciast i tortów. W ciągu kilkunastu lat rozwinęliśmy się oraz rozbudowaliśmy, stając się nowoczesnym przedsiębiorstwem. Zadbaliśmy o wszystko - od linii produkcyjnej na światowym poziomie, przez zastosowanie procedur produkcji zgodnych ze wszelkimi europejskimi normami nie pomijając najnowocześniejszych systemów kontroli, po zadbanie o wartość i jakość zdrowotną dostarczanego towaru. Tym samym  wyprzedziliśmy konkurencję, zmieniając się w wiodącą markę na rynku piekarniczo cukierniczym.
 
Piekarnia Wyrób i Sprzedaż Tadeusz Jakubowski to jedna z pierwszych firm w Polsce, która przyczyniła się do zatrudniania niepełnosprawnych, a właściciel - Tadeusz Jakubowski od samego początku zajmował się praktycznym przygotowaniem uczniów do zawodu. Obecnie przedsiębiorstwo stwarza możliwość nauki zawodu również uczniom niepełnosprawnym. Dzięki nam te osoby znalazły nie tylko swoje miejsce w społeczeństwie, 
ale i dostały szansę na spełnienie marzeń o normalnym życiu. 
 
Pod marką Piekarnia Wyrób i Sprzedaż Tadeusz Jakubowski ukryty jest przede wszystkim dobry smak. Bieżąca oferta 
to ponad sto rodzajów pieczywa i prawie dwa razy tyle wyrobów cukierniczych.  Z myślą o klientach poszukujących niezapomnianych i zdrowych doznań smakowych , produkujemy wyroby tylko z naturalnych produktów, bez polepszaczy i konserwantów. Nieustannie dopasowujemy się do Państwa  potrzeb wzbogacając asortyment o nowe pozycje, nie zapominając przy tym o wysokiej jakości i niepowtarzalnym smaku.
 
 
 Jakubowscy – to marka dla smakosza…


foto1.jpg